• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – ginekologia plastyczna ma dla wiele propozycji, które w szybki sposób usuną te problemy oraz wydatnie poprawią komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany też dla rozwiązania odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy ustalane są w trakcie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć założenia, bowiem powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Etap gojenia, względem klasycznych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.

Efektem jest odzyskanie komfortu życia jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.

Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć wszystkie bolączki, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Odwiedź:

Ginekolog Wroclaw

Podobne wpisy tematyczne:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.