• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Wielka Brytania to ze wszech miar wspaniałe państwo. W końcu jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli prawdziwą potęgą gospodarczą. Aktualnie utracili na znaczeniu, chociażby dlatego, iż jakby nie do końca chcą jednoczyć się z UE – co jest zrozumiałe. Dobrze, lecz co zatem należy zwiedzić będąc na Wyspach?

Na dobry początek świetnym kierunkiem jest Londyn, a więc największe miasto w Wielkiej Brytanii oraz naturalnie stolica Anglii. Londyn to wielkie miasto, zatem aby zwiedzić najatrakcyjniejsze zabytki oraz atrakcje należy poświecić przynajmniej kilka dni. Ogólnie w mieście można się zakochać.

Ciekawe są także na przykład Bristol, Walia albo Birmingham. Jeśli wchodzi w grę turystyka w Wielkiej Brytanii, bardzo dobrym rozwiązaniem jest także zwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to piękny kraj, który może zaoferować wiele ciekawych miejsc. Na przykład piękny jest Edynburg. Ogólnie na obszarze Szkocji jest cała masa ładnych miejsc. Najlepiej po prostu krążyć po Szkocji, móc chłonąć niepowtarzalną atmosferę owej krainy. Można śmiało powiedzieć, że nie ma zbyt wielu piękniejszych miejsc na tym świecie, niż właśnie Szkocja. Jak zatem widzimy, Wielka Brytania jest rewelacyjnym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś naprawdę ciekawego.
źródło: www.sportlajf.pl, http://herbaton.pl, http://ukibicownamalcie.pl, zoo-safari.net.pl

Podobne wpisy tematyczne:

Categories: Turystyka

Comments are closed.